W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/05/29

Gościliśmy na Pikniku Lotniczym

Finałem obchodów „Dni miasta” był sobotni Piknik Lotniczy w Janowie, który pomimo słabej pogody przyciągnął rzesze odwiedzających.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji było również obecne na pikniku jako jeden z wystawców, chętnie odwiedzany przez m.in. przedstawicieli organizatora z 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego i burmistrza miasta Mińsk Mazowiecki Marcina Jakubowskiego. W imprezie uczestniczył Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Bernard Krekora. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający mogli min. spróbować wyjątkowych i zdrowych napoi przygotowanych na bazie wody z mińskich kranów - do wyboru były 4 rodzaje napojów: wzmacniający, oczyszczający, orzeźwiający oraz odchudzający. Wszystkie przepisy dostępne są na naszej stronie internetowej. Goście mogli również skorzystać z porad dietetyka Natur House oraz spróbować swoich sił na ergometrze wioślarskim przygotowanym przez siłownię Kwadrat.

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry