W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/01/07

Laboratorium PWiK wykonuje badania wody i ścieków.

Obecnie, Laboratorium wykonuje badania chemiczne, fizykochemiczne ścieków i wody, badania mikrobiologiczne wody. Dodatkowo, na zlecenie klienta, Laboratorium zajmuje się pobieraniem próbek. Szeroki zakres naszych usług możliwy jest dzięki stopniowym modernizacjom, ciągłemu podnoszeniu standardów laboratoryjnych, zaangażowaniu pracowników oraz długoletniemu doświadczeniu. 

Zapewnienie wiarygodności wykonywanych badań w celu zwiększenia zaufania klientów, zadowolenia oraz dostosowania się do ich potrzeb jest dla nas zadaniem priorytetowym. Gwarancją spełnienia powyższych zobowiązań jest wdrożony system zarządzania Laboratorium według normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005+Ap1:2007 – Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących. Potwierdzeniem spełnienia wymagań w/w normy jest przyznanie przez PCA (Polskie Centrum Akredytacji) certyfikatu akredytacji laboratorium badawczego (nr AB 1189) w dniu 14 maja 2010 roku. Przyznanie akredytacji stanowi prestiżowe wyróżnienie i świadczy o bardzo wysokim standardzie wykonywanych badań.

Nasze kompetencje, poziom standardów pracy i procedur stosowanych w Laboratorium są co roku nadzorowane przez wykwalifikowany zespół audytorów Polskiego Centrum Akredytacji. 

Personel Laboratorium posiada doświadczenie w prowadzeniu badań laboratoryjnych oraz pobieraniu próbek do badań. Kompetencje personelu są systematycznie potwierdzane przez udział Laboratorium w ogólnopolskich porównaniach międzylaboratoryjnych.

To dzięki pracy całego naszego zespołu oraz systematycznym badaniom, mieszkańcy Mińska Mazowieckiego  mogą cieszyć się wodą, której parametry spełniają standardy unijne, a ścieki opuszczające Oczyszczalnię Ścieków nie zakłócają stanu środowiska naturalnego.

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się o jakości spożywanej przez siebie wody, bądź zainteresowanych analizą ścieków zapraszamy do skorzystania z usług naszego Laboratorium.

Badania wykonywane są zgodnie z obowiązującym cennikiem. Poniżej zamieszczamy link do cennika:

http://www.pwikminsk.pl/pliki/cennik%202015.pdf

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry