W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/02/03

SUW Mireckiego niedługo gotowa.

Realizacja nowej inwestycji jaką jest Stacja Uzdatniania Wody nr 1 przy ul. Mireckiego zbliża się ku końcowi.

Stan zaawansowania robót na dzień dzisiejszy wynosi już ponad 97%* . Wszystkie prace w zakresie technologii zostały ukończone. W pełni zostały również zrealizowane roboty wykończeniowe zaplecza administracyjnego oraz pomieszczeń technicznych. Zrealizowano również roboty związane z przebudową , renowacją studni głębinowych ( 4 szt.) oraz ich podłączeniu przewodem tłocznym ( 2 km) do Stacji Uzdatniania Wody. Do wykonania pozostają jedynie drobne prace w zakresie zagospodarowania terenu w postaci montażu szlabanu, wiaty śmietnikowej czy bramy.

Niezwłocznie po uzyskaniu dokumentu od konserwatora zabytków rozpocznie się budowa wieży do transmisji danych. Dzięki temu istotnemu urządzeniu możliwe będzie prowadzenie zdalnego odczytu wodomierzy. Przewidywany czas realizacji montażu to ok. 7 dni.

*Raport Inżyniera Kontraktu na dzień 31.12.2015 r.

SUW Mireckiego i nowa siedziba PWiK

SUW Mireckiego i nowa siedziba PWiK

SUW Mireckiego i nowa siedziba PWiK

SUW Mireckiego i nowa siedziba PWiK

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry