W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/02/14

Zaproszenie do skorzystania z usług w zakresie wykonywania badań wody oraz ścieków

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym Klientom, którzy zdecydowali się na współpracę z nami i zapraszamy ponownie. Jednocześnie pragniemy zaprosić do nawiązania współpracy z naszym Laboratorium nowych Klientów.

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania badań chemicznych wody i ścieków oraz badań mikrobiologicznych wody. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadczymy również usługi pobierania próbek akredytowanymi metodami, przez własną kadrę wykwalifikowanych próbkobiorców, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Zapewniamy prawidłowy transport próbek w wymaganych warunkach.

Działania naszego Laboratorium służą zawsze rozwiązywaniu Państwa problemów i oczekiwań. Polecając Państwu nasze usługi gwarantujemy pełną poufność uzyskiwanych wyników badań, wysoką jakość i terminowość wykonywanych prac, metody badań zgodne z wymaganiami prawnymi, sprzęt laboratoryjny najnowszej generacji, kompetentny i wykwalifikowany personel służący pomocą.

Gwarancją spełnienia powyższych zobowiązań jest wdrożony przez nas system zarządzania według normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005+Ap1:2007 – Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących. Potwierdzeniem spełnienia wymagań w/w normy jest przyznany przez Polskie Centrum Akredytacji certyfikat nr AB 1189, który stanowi prestiżowe wyróżnienie i świadczy o bardzo wysokim standardzie wykonywanych przez nas badań. Potwierdza on bezstronność i niezależność badań, a jednocześnie nakłada na nas obowiązek systematycznego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach i seminariach.

Badania wykonywane są zgodnie z obowiązującym cennikiem dostępnym na stronie www.pwikminsk.pl.

Zapraszamy do współpracy

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry