W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/03/08

PWiK wprowadza na rynek nowy produkt „AGROVIT"

PROMOCJA !!!

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim zachęca Państwa do skorzystania z oferty zakupu środka wspomagającego uprawę roślin pn.: „AGROVIT”. Produkt wytwarzany jest na terenie Oczyszczalni Ścieków w Mińsku Mazowieckim przy ul. Chróścielewskiego 1 i posiada zezwolenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na wprowadzenie do obrotu (Decyzja Nr G-556/16).

Środek poprawiający właściwości gleby „AGROVIT” zwiększa żyzność gleby wzbogacając ją w składniki mineralne takie jak: azot, fosfor, wapń, magnez itp., stanowi bogate źródło substancji organicznych i innych składników niezbędnych do intensywnego wzrostu roślin. Środek można stosować na wszystkich rodzajach gleb, pod wszystkie rośliny uprawy polowej (np.: kukurydza, zboża, rośliny pastewne i energetyczne) szczególnie przy niskiej zawartości substancji organicznej w glebie.

AGROVIT” ma postać granulatu. Składowany i transportowany jest luzem.
PWiK Sp. z o.o. oferuje własny transport środka „AGROVIT” na terenie powiatu mińskiego.
Cena promocyjna z opłatą tylko za załadunek i transport wynosi 12zł/t+VAT, przy transporcie własnym - załadunek 5zł/t+VAT.

Zapraszamy do współpracy.

Agrovit ulotka

Agrovit ulotka

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry