W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/04/04

Uwaga zagrożenie kradzieżami

W związku z docierającymi do naszego Przedsiębiorstwa informacji dotyczącymi pojawienia się w Mińsku Mazowieckim osób podających się za pracowników Naszego przedsiębiorstwa informujemy, że odczyty wodomierzy odbywają się wg. dobrze znanego harmonogramu. Inkasenci dokonują odczytów z wodomierza głównego, który znajduje się:

- w budynkach wielorodzinnych ( blokach) w piwnicy budynku. W związku z tym do poszczególnych lokali mieszkalnych inkasenci nie mają potrzeby wchodzenia.;

- w domach jednorodzinnych na posesji w obecności właściciela.

Prosimy zachować ostrożność, a w razie wątpliwości legitymować osoby podające się za naszych pracowników.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z naszym przedsiębiorstwem : 25 758 58 60.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry