W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/04/28

Biuro Obsługi Klienta na Mireckiego

18 kwietnia br. Biuro Obsługi Klienta Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji zostało oficjalnie przeniesione na teren nowej Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Józefa Mireckiego 20. Nowoczesne Biuro Obsługi Klienta zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i jakości obsługi odwiedzających go mieszkańców Mińska Mazowieckiego. Znajdują się w nim m.in. trzy wygodne stanowiska obsługi, pokój indywidualny, kasa a także winda dla niepełnosprawnych.

Nowa Stacji nr. 1 w Mińsku Mazowieckim została zainaugurowana 15 marca br. na dwa tygodnie przed terminem, po niemal półtorarocznej budowie.Zrealizowanie budowy nowej SUW nr 1 zapewni właściwą efektywność procesu uzdatniania i podawania wody do sieci wodociągowej mieszkańcom. Wydajność stacji wzrośnie trzykrotnie z 40 m3/h do 120 m3/h. Budowa SUW pozwoli na dostarczenie do sieci większej ilości wody, spełniającej wytyczne Rozporządzenia Ministra Zdrowia o jakości wody przeznaczonej do spożycia z dnia 13 listopada 2015r. W drugiej połowie maja zostaną zorganizowane Dni Otwarte dla mieszkańców, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł z bliska poznać funkcjonowanie nowej Stacji Uzdatniania Wody nr 1.  

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry