W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/05/13

Dzień Otwarty Stacji Uzdatniania Wody

W sobotę 21 maja br. w godz. 10.00-14.00 zapraszamy mieszkańców Mińska Mazowieckiego na dzień otwarty Stacji Uzdatniania Wody nr 1 przy ul. Józefa Mireckiego 20. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zwiedzić halę filtrów z przewodnikiem oraz poznać zasady jej funkcjonowania w procesie uzdatniania wody. Ponadto każdy chętny będzie mógł wziąć udział w konkursie wiedzy o spółce, w którym trzy zestawy nagród ufundowało Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji . Wszyscy spragnieni będą mogli skosztować wody ze specjalnego dystrybutora, usytuowanego w biurze obsługi klienta.

Nowa Stacja nr 1 w Mińsku Mazowieckim została zainaugurowana 15 marca br. na dwa tygodnie przed terminem, po niemal półtorarocznej budowie. Zrealizowanie budowy nowej SUW nr 1 zapewniło właściwą efektywność procesu uzdatniania i podawania wody do sieci wodociągowej mieszkańcom. Wydajność stacji wzrosła trzykrotnie z 40 m3/h do 120 m3/h. Budowa SUW pozwoliła na dostarczenie do sieci większej ilości wody, spełniającej wytyczne Rozporządzenia Ministra Zdrowia o jakości wody przeznaczonej do spożycia z dnia 13 listopada 2015 r.

Serdecznie zapraszamy !!!

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry