W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/05/23

Dzień Otwarty Na Stacji Uzdatniania Wody nr 1

Sobota 21 maja br. w godz. 10.00-14.00 upłynęła w Mińsku Mazowieckim nie tylko pod znakiem słonecznej pogody ale także dnia otwartego Stacji Uzdatniania Wody nr 1 przy ul. Józefa Mireckiego 20. Wszyscy zainteresowani mieli okazję zwiedzić halę filtrów z przewodnikiem oraz poznać zasady jej funkcjonowania w procesie uzdatniania wody. Dodatkowo wszyscy spragnieni mogli skosztować wody ze specjalnego dystrybutora, usytuowanego w niedawno otwartym, komfortowym biurze obsługi klienta.

Kilkadziesiąt osób wzięło ponadto udział w konkursie wiedzy o spółce i ekologii. Na konkurs składało się pięć pytań, na które poprawnych odpowiedzi udzieliło dziewięć osób. Spośród najlepszych wylosowane zostały trzy zestawy nagród ufundowane przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.. Wszystkie dzieci, odwiedzające z rodzicami spółkę tego dnia, mogły liczyć na miły upominek. 

Dzień otwarty SUW Mireckiego

Dzień otwarty SUW Mireckiego

Dzień otwarty SUW Mireckiego

Dzień otwarty SUW Mireckiego

Dzień otwarty SUW Mireckiego

Dzień otwarty SUW Mireckiego

Dzień otwarty SUW Mireckiego

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry