W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/06/03

Strefa Smaku na Dzień Dziecka

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim aktywnie włączyło się w obchody Dnia Dziecka. Z tej okazji na pikniku organizowanym przez Miejski Dom Kultury, spółka przygotowała stoisko na którym serwowano koktajle na bazie wody kranowej. W trakcie imprezy dzieci mogły wziąć udział w wielu konkursach ( rodzinne kalambury, druki na tkaninie) oraz obejrzały spektakl teatralny „Wycieczka do tajemniczej krainy”. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych, dla których przygotowaliśmy upominki w postaci m.in. kredek, ołówków i breloczków odblaskowych. Rodzice z kolei mieli okazję skosztować pysznych napojów na bazie wody kranowej oraz zapoznać się z najnowszymi inwestycjami prowadzonymi przez naszą firmę w tym z nową Stacją Uzdatniania Wody nr 1.

Strefa smaku na dniu dziecka

Strefa smaku na dniu dziecka

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry