W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/06/14

Czy badałeś już odpływ ze swojej przydomowej oczyszczalni ścieków?

Jeżeli zaniepokoił Cię zapach lub kolor odpływu z Twojej przydomowej oczyszczalni i nie umiesz sobie z tym poradzić, zgłoś się do Nas. Zbadamy to! Okresowe pobieranie i badanie próbek z oczyszczalni przydomowych powinno umożliwić monitoring pracy tych instalacji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z w pełni profesjonalnych usług w zakresie badań fizykochemicznych ścieków oraz osadów ściekowych. 

KONTAKT
Laboratorium Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
ul. Chróścielewskiego 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Czynne: od Poniedziałku do Piątku 7.00 – 15.00
tel. 25 759-39-36

badanie oczyszczalni przydomowych

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry