W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/06/28

Strefa Smaku na Festiwalu 4M

Festiwal 4M ( Mińsk Mazowiecki Miasto Muzyki ) zajmuje wyjątkowe miejsce w corocznym kalendarzu wydarzeń kulturalnych miasta. W tym roku podczas trzech festiwalowych dni 24-26 czerwca, mieszkańcy Mińska i nie tylko mogli zobaczyć i posłuchać wyjątkowych osobowości świata muzyki zarówno sceny polskiej jak i zagranicznej. Głównym punktem wieczoru ostatniego dnia był występ Dawida Podsiadło.

Właśnie w trakcie głównego dnia festiwalu wszyscy przybyli mogli skosztować w strefie smaku znanych i lubianych wód smakowych, przygotowanych jak zawsze na bazie wody płynącej z mińskich kranów oraz naturalnych składników. Do wyboru były koktajle owocowe oraz czysta woda.

Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. spółki czy prowadzonych inwestycjach a także otrzymać gadżety promujące projekty, realizowane przy wsparciu środków unijnych. 

pwik na festiwalu 4m

PWIK na festiwalu 4m

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry