W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/07/01

Czyszczenie osadników i separatorów oczyszczalni przydomowych wraz z odbiorem powstałych osadów i nieczystości

Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest zespołem urządzeń, które służą do oczyszczania ścieków wytwarzanych w domu lub gospodarstwie domowym. W instalacji oczyszczalni przydomowej zachodzą procesy rozkładu tlenowego i beztlenowego ścieków, w wyniku których ścieki zostają oczyszczone i odprowadzane do gruntu lub do wód powierzchniowych. W procesie oczyszczania pozostają osady i frakcje gromadzone w separatorach, które należy systematycznie usuwać dla prawidłowej pracy w/w instalacji.

Usługę taką wykonuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim, ulica Józefa Mireckiego 20.

Kontakt: 607822388, 536200007

Cena wykonania usługi wg cennika Spółki.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry