W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/07/01

Schładzamy mieszkańców

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim zdecydowało się wyjść naprzeciw upalnej pogodzie i pomóc odwiedzającym plac Stary Rynek mieszkańcom w walce z upałem ustawiając kurtyny wodne.

Sympatyczna, orzeźwiająca mgiełka będzie schładzać mieszkańców każdego dnia od rana do wieczora przy zachowaniu warunków, iż temperatura powietrza utrzymywać się będzie na poziomie powyżej 26 stopni Celsjusza i nie będzie opadów deszczu. W poprzednich latach kurtyny wodne cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Warto po raz kolejny przypomnieć, iż przy takich warunkach pogodowych niezbędne jest spożywanie dużej ilości odpowiednich płynów: wody bądź napojów na bazie naturalnych składników, bez dodatku cukru ( idealnie sprawdzą się znane przez mieszkańców koktajle owocowe przygotowane na bazie wody kranowej ). Należy też pamiętać o nakryciu głowy. 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry