W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/07/03

Piknik czytelniczy z mińską wodą

Trzeci piknik czytelniczy rozpoczął kulinarny pokaz Mai Sobczak, autorki bestsellerowej książki „Qmam kasze”, która zaprezentowała dania z różnych kasz, ziół i wielu przypraw w wersji na lato, zarówno na słono, jak i na słodko. Każdy uczestnik pikniku mógł ich spróbować i delektować się ich zdrowym wpływem na organizm. Autorka opowiadała o właściwościach prezentowanych przez siebie potraw, o zasadach zdrowego żywienia i przekazała wiele cennych rad dotyczących gotowania. 

Podczas pikniku były stoiska bookcrossingowe, gdzie każdy mógł wymienić się książkami. Można było zagrać w gry prosto z bibliotecznej Gralni. Odbywał się kiermasz taniej książki, a na stoisku wydawnictwa Muza można było kupić w promocyjnych cenach najnowsze powieści m.in. Katarzyny Bondy, Ilony Łepkowskiej czy Isabel Allende. W trakcie trwania imprezy nagrodzono też najlepszych i najwierniejszych czytelników Oddziału dla dzieci, czytelni i wypożyczalni biblioteki .

Na pikniku jedną z ulubionych atrakcji była także strefa smaku. Wszyscy przybyli mogli skosztować znanych i lubianych koktajli przygotowanych jak zawsze na bazie wody płynącej z mińskich kranów oraz naturalnych składników. Do wyboru były dwa koktajle owocowe oraz czysta woda. Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. spółki czy prowadzonych inwestycjach a także otrzymać gadżety promujące projekty, realizowane przy wsparciu środków unijnych.

 Piknik czytelniczy w MBP

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry