W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/07/02

Nasza woda mogła uratować niejednego rycerza.

W sobotę 2 lipca odbyła się już szósta edycja turnieju rycerskiego Jana z Gościańczyc. 80 rycerzom przybyłym na turniej, który jak co roku odbywał się na terenie Muzeum 7. Pułku Ułanów Lubelskich odział Muzeum Ziemi Mińskiej przy ul. Sosnkowskiego, towarzyszyła upalna pogoda.

W miejscu od strony torowiska pojawił się obóz rycerski zaś od strony ulicy zbudowano szranki, w których prowadzone były walki. Na terenie ogrodu nie zabrakło również gastronomii oraz stoisk na których można było kupić zabawki związane z rycerstwem dla najmłodszych. Turniej obejmował między innymi walki rycerzy jeden na jednego, walki drużynowe oraz rywalizacje łucznicze. Ostatnim elementem części bojowej była rozegrana o godzinie 19:00 krótka bitwa z udziałem 8 zawodników, a na koniec po 22:30 efektowny pokaz firedance zaprezentowali uczestnicy turnieju z Jeziornej.

Na pikniku gościła także nasza Spółka z ulubioną strefą smaku. Wszyscy spragnieni po wyczerpujących bojach rycerze, a także pozostali Mińszczanie mogli skosztować znanych i lubianych koktajli przygotowanych na bazie wody z mińskich kranów oraz naturalnych składników. Do wyboru były dwa koktajle owocowe oraz czysta woda. Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. spółki czy prowadzonych inwestycjach a także otrzymać gadżety promujące projekty, realizowane przy wsparciu środków unijnych.

 Turniej rycerski 2016

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry