W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/07/22

Lato w Mieście

W ramach akcji „Lato w Mieście” Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. przeprowadziło w Miejskiej Bibliotece Publicznej kolejną lekcję w myśl programu edukacyjnego „Pij wodę z kranu. Oszczędzaj środowisko!”. Pierwszym punktem zajęć była prezentacja dotycząca ciekawostek o wodzie, dostarczająca takich informacji jak: ile potrzebujemy wody do prawidłowego funkcjonowania organizmu, jak dobrze wykorzystywać wodę. Uczestnicy zajęć byli szczególnie zainteresowani ciekawostkami dotyczącymi zużycia wody w poszczególnych dziedzinach naszego życia np. ile wody zużywa się podczas prania odzieży bądź zmywania naczyń a nawet w produkcji samochodu osobowego. Na zakończenie lekcji został zorganizowany konkurs wiedzy o ekologii z nagrodami, ufundowanymi przez naszą firmę.

Lato w miescie w bibliotece 2016

Lato w miescie w bibliotece 2016

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry