W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/08/19

Mleczne Skrzaty ze Strefą Smaku

W poniedziałek 15 sierpnia w Miejskim Domu Kultury odbyła się wyjątkowa impreza pod nazwą „Mleczne Skrzaty”. Atrakcji dla całych rodzin było co niemiara a czas można było spędzić zarówno ciekawie jak zdrowo i aktywnie m.in. kosztując koktajli z tak znanej i lubianej przez mieszkańców Strefy Smaku, przygotowanej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim.

Rodzice z dziećmi mogli wziąć udział w najróżniejszych turniejach. Można było doświadczyć międzykulturowych przygód z wolontariuszami z różnych krajów Europy, którzy przyjechali do Mińska Mazowieckiego na zaproszenie Fundacji EBU. Spore zainteresowanie wzbudziły pokazy Klubu Walki Grappler i Akademii Sztuk Walki Mińskiego Centrum Taekwon-do Tradycyjnego. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienia „Tadek Niejadek” oraz „Wielka ucieczka”. Były również animacje Akademii Pana Plamy i koncert „Cztery pory roku”, a nawet dyskoteka. Z kolei w parku za darmo można było poskakać na eurobungee, pozjeżdżać w dmuchanym zamku, albo potoczyć się w kulach zorbing, także na wodzie. Wisienką na torcie był natomiast występ na scenie głównej MDK Dawida Kwiatkowskiego.

Piknik Mleczne skrzaty

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry