W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/09/07

Piknik Sportowy i Jubileusz MOSiR-u

Tor przeszkód jak z programu "Wipeout", gry, konkursy, koncert, gotowanie na gigantycznej patelni oraz maraton fitness z Ewą Chodakowską - to niektóre atrakcje które w niedzielę zaproponował mieszkańcom Mińska Mazowieckiego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z okazji swoich 40 urodzin.

Można było także spróbować swoich sił w zmaganiach sportowych dla najmłodszych, konkurencjach mocno podkreślające jubileusz, czyli biegach na 40 metrów czy sztafecie rodzinnej 4*40m. Fani sportów siłowych mogli wziąć udział w rzucie 40 kg ciężarem.

Wyjątkowe atrakcje przygotowało także Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o.o. Oprócz degustacji znanej i lubianej strefy smaku można było wygrać specjalne gadżety promujące niedawno zrealizowaną inwestycję budowy Stacji Uzdatniania Wody nr. 1. Aby otrzymać nagrodę wystarczyło wziąć udział w quizie wiedzy ekologicznej bądź dla najmłodszych, w mini zawodach w przelewaniu wody na czas. W sumie w przygotowanych zabawach oraz strefie smaku wzięło udział ponad 300 osób.

Piknik sportowy i jubileusz MOSiR

Piknik sportowy i jubileusz MOSiR

Piknik sportowy i jubileusz MOSiR

Piknik sportowy i jubileusz MOSiR

 Piknik sportowy i jubileusz MOSiR

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry