W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/09/21

Warkot 2016 ze strefą smaku

Prawdziwe perełki zjechały do Mińska Mazowieckiego w upalną niedzielę. Na VI Zlocie Pojazdów Zabytkowych „Warkot 2016” pojawiło się około 200 samochodów oraz motocykle. Miłośnicy motoryzacji oraz mieszkańcy Mińska tłumnie ściągnęli na zlot zabytkowych pojazdów. Podczas szóstej edycji imprezy można było podziwiać maszyny wyprodukowane do końca 1985 roku czy obejrzeć tradycyjny już konkurs wolnej jazdy na jednośladach.

Jedną z ulubionych atrakcji zlotu była także strefa smaku. Wszyscy przybyli mogli ugasić pragnienie, kosztując znanych i zdrowych koktajli, przygotowanych jak zawsze na bazie wody płynącej z mińskich kranów oraz owoców. Do wyboru były koktajle pomarańczowe i cytrynowe oraz woda z kranu bez dodatków. Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. działalności spółki czy prowadzonych inwestycjach a także otrzymać gadżety promujące projekty, realizowane przy wsparciu środków unijnych.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry