W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/09/20

Festiwal Himilsbacha ze strefą smaku

Festiwal Himilsbacha na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń kulturalnych nie tylko Mińska Mazowieckiego. Po raz ósmy była to mieszanka sztuk różnorodnych, jak różnorodne były dziedziny sztuki, którymi zajmował się jego patron. Dzień finałowy Festiwalu – 10 września – upłynął pod znakiem wręczenia nagrody w festiwalowym konkursie Monidło na najpopularniejszego aktora niezawodowego oraz przy muzyce zaproszonych gwiazd. W tym roku wystąpili: LemON, Pablopavo i Ludziki oraz zespół Drugs & Drive i Przyjaciele z projektem HimilsBUCH HimilsBACH czyli muzyczna mieszanka poezji pana Janka. 

Na festiwalu nie zabrakło także strefy smaku. Wszyscy przybyli mogli skosztować znanych i lubianych koktajli przygotowanych jak zawsze na bazie wody płynącej z mińskich kranów oraz naturalnych składników. Do wyboru były dwa koktajle owocowe oraz czysta woda. Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. działalności spółki czy prowadzonych inwestycjach a także otrzymać gadżety promujące projekty, realizowane przy wsparciu środków unijnych.

Festiwal Himilsbacha 2016 Strefa Smaku PwiK

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry