W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/10/27

Mińska woda na Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness 2016

W dniach 14-16.10. 2016 r. Mińsku Mazowieckim, został zorganizowany - Puchar Polski w kulturystyce i fitness. Zawody były jednocześnie eliminacjami do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata mężczyzn w kulturystyce i kulturystyce klasycznej, które odbędą się w listopadzie 2016 w Benidormie oraz Mistrzostw Świata w Fitness w Białymstoku.
Kategorie w których zaprezentowali się zawodnicy to: kulturystyka mężczyzn, kulturystyka klasyczna mężczyzn, fitness mężczyzn, fitness plażowe oraz atletyczne mężczyzn, fitness atletyczne oraz sylwetkowe kobiet. Ponadto bikini fitness, fitness kobiet, fit model i pary mieszane.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jako partner wydarzenia przygotowało stoisko promocyjne, na którym można było skosztować koktajli na bazie mińskiej wody kranowej. Z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk przedstawiciele Spółki wręczyli uczestnikom zawodów mydełka z logo Naszej Przedsiębiorstwa.

Puchar Polski w kulturystyce i fitness PWiK

Puchar Polski w kulturystyce i fitness PWiK

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry