W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/10/31

Rybka Głębinek w Przedszkolu Miejskim nr 2.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim od kilku lat prowadzi program edukacyjny „Pij wodę z kranu. Oszczędzaj środowisko” skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Sukces tego projektu zainspirował nas do opracowania zajęć edukacyjnych z zakresu ochrony środowiska i ekologii wodnej dedykowanych przedszkolakom.

Pierwsze zajęcia odbyły się w Przedszkolu Miejskim nr 2 , gdzie dzieci odwiedziła nasza firmowa maskotka Rybka Głębinek. W czasie lekcji dzieci wzięły udział w zabawach związanych z wodą, ucząc się jak o nią dbać oraz dowiedziały się o podstawowych procesach zachodzących w otaczającym nas środowisku naturalnym. Dzięki specjalnie przygotowanym pomocom dydaktycznym, dostosowanym do wieku dzieci, przyswojenie wiedzy było jeszcze łatwiejsze a zajęcia jeszcze ciekawsze. Na zakończenie spotkania uczestnicy zajęć otrzymali upominki przygotowane przez Nasze Przedsiębiorstwo. 

Edukacja ekologiczna dla przedszkolaków

Edukacja ekologiczna dla przedszkolaków

Edukacja ekologiczna dla przedszkolaków

Edukacja ekologiczna dla przedszkolaków

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry