W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/11/18

Zajęcia edukacyjne w przedszkolu numer 6.

W dniu 14 listopada br. odbyły się kolejne zajęcia edukacyjne z cyklu „Pij wodę z kranu. Oszczędzaj środowisko”. Spotkanie odbyło się w Przedszkolu Miejskim numer 6 w Mińsku Mazowieckim. Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak do ich kranów dopływa woda, co dzieję się z wodą kiedy już jej użyjemy. Przy pomocy specjalnie przygotowanych malowanek dowiedziały się również jak prawidłowo myć ręce. Wszyscy uczestnicy z ogromnym zapałem brali udział w zajęciach. Nie zabrakło również zadań ruchowych. Kolejne zajęcia już w grudniu!

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry