W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/12/07

Mikołajkowy program edukacyjny

W dniu 5 grudnia, z okazji zbliżających się Mikołajek, przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim przeprowadzili, w ramach programu ekologicznego dla szkół i przedszkoli, zajęcia w Szkole Podstawowej nr. 5 w Mińsku Mazowieckim oraz przedszkolu miejskim. Lekcje, podczas których dzieci poznawały najważniejsze fakty o wodzie, dostosowane były do ich wieku. Zajęcia miały na celu m.in. podkreślenie, że toaleta to nie kosz na śmieci a także obalenie mitu, iż woda z kranu nie nadaje się do picia. Dzieci szczególnie zainteresowały się ciekawostkami dotyczącymi zużycia wody w poszczególnych dziedzinach naszego życia np. ile wody zużywa się podczas prania odzieży bądź zmywania naczyń a nawet w produkcji samochodu osobowego. Przedszkolakom szczególnie przypadła do gustu zabawa ruchowa „pompa i kropelki wody” podczas której jedno dziecko wcielające się w pompę „zasysało” kolejne, które odgrywały role kropel wody. Najaktywniejsi uczestnicy zarówno ze szkoły podstawowej jak i przedszkola, zostali nagrodzeni „bąblami wodnymi” oraz notesami przygotowanymi przez Spółkę.

Mikołajki 2016

Mikołajki 2016

Mikołajki 2016

Mikołajki 2016

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry