W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2016/12/19

Festiwal Nauki ze Strefą Smaku

11. grudnia 2016 r. w Auli Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim odbył się miński Festiwal Nauki, organizowany już po raz trzeci przez Komendanta Hufca ZHP „Mazowsze” w Mińsku Mazowieckim. Festiwal był zwieńczeniem kolejnej edycji programu edukacyjnego „mini Inżynier”.

Festiwal odwiedziło ok. 200 osób, które w ciągu 4 godzin mogło całkowicie dać się pochłonąć światowi nauki. Chodząc po auli można było zdalnie sterować zbudowanymi robotami Lego Mindstorms, grać w gry napisane przez uczestników projektu na zajęciach informatycznych czy wejść w świat wirtualnej rzeczywistości. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość sprawdzenia swoich zdolności w „malowaniu światłem” prowadzonym przez szkolne koła fotograficzne „Mechanika” czy wybuchowe doświadczenia chemiczne i zdjęcia wykonywane kamerą termowizyjną.

Już drugi rok z rzędu w Festiwal Nauki zaangażowało się Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o., goszcząc ze znaną i lubianą strefę smaku. Wszyscy odwiedzający stoisko spółki mogli zasięgnąć informacji na temat jakości wody, prowadzonych inwestycji czy bieżących prac w zakresie wodociągów i kanalizacji. Na zainteresowanych czekały także broszury informacyjne o działalności spółki oraz projektach realizowanych przy wsparciu funduszy europejskich.

Piknik naukowy 2016

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry