W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/01/20

NOWA NA POKŁADZIE

2 styczeń 2017 roku to dzień, w którym rozpoczął się nowy rozdział w moim życiu zawodowym. To dzień, w którym rozpoczęłam pracę na stanowisku inspektora ds. administracyjno-gospodarczych w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim. Jest to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się Spółka, świadcząca usługi w zakresie gospodarki wodno-ściekowej na rzecz osób fizycznych, prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej.
W Spółce pracuje łącznie ponad 90 osób. Razem ze mną pracę w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. rozpoczęły 2 inne osoby, które otrzymały zatrudnienie w Dziale Utrzymania Sieci oraz w Dziale Produkcji Wody.
Moje pierwsze dni w nowej pracy wiązały się z mnóstwem emocji. Z jednej strony podekscytowanie, a z drugiej stres i trema w związku ze znalezieniem się w nowej sytuacji i nowym środowisku. Radość ze zdobytego stanowiska łączyła się z przekonaniem, że pierwszy dzień w pracy będzie nie lada wyzwaniem, gdyż jest to moment, w którym dochodzi do konfrontacji naszej wiedzy i umiejętności z nowymi zadaniami i oczekiwaniami. Pierwsze zadania jakie stanęły przede mną to poznawanie i uczenie się reguł, zasad i zwyczajów panujących w firmie oraz zapoznanie się z procedurami, strukturą organizacyjną, które w niej obowiązują. Następnie to systematyczne wdrażanie się w nowe obowiązki.
Pojawienie się nowych pracowników w Spółce to nowa sytuacja również dla Prezesa Zarządu oraz współpracowników. Pierwsze dni są czasem wzajemnego poznawania się. Osobą odpowiedzialną za mój onboarding był dotychczasowy pracownik na tym stanowisku, który w ścieżce kariery zawodowej awansował. Jej zadaniem było udzielenie mi pomocy merytorycznej, abym jak najszybciej stała się samodzielna w wykonywaniu swoich zadań. Pani Małgorzata w sposób profesjonalny pomogła mi przejść przez ten etap.
Współpracownicy oraz Zarząd są przyjaźnie nastawieni do nowych osób w Spółce. Są pomocni w rozwiązywaniu wszelkich niejasności i problemów. Praktycznie i merytorycznie udzielają wyjaśnień i służą dobrym słowem. Motywuje mnie to do pogłębiania wiedzy fachowej na temat działalności Przedsiębiorstwa.
Z każdym kolejnym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że rozpoczęcie pracy w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., to najlepszy wybór jaki mogłam dokonać w mojej dotychczasowej karierze zawodowej.

Ilona Kołodziejczyk
Inspektor ds. administracyjno-gospodarczych

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry