W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/01/24

Identyfikacja numeru konta bankowego

W odpowiedzi na zapytania naszych klientów informujemy, że konto bankowe prezentowane zarówno na stronie BIP jak i na fakturach wystawianych przez naszych pracowników tj. odczytywaczy wodomierzy są prawidłowe.
Numer konta bankowego zamieszczony na stronie BIP jest numerem konta podstawowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o.. Natomiast numer konta jaki widnieje na fakturach otrzymywanych przez klientów indywidualnych tj. osób fizycznych jest numerem bezpośrednim klienta, na którego wystawiono fakturę. Ostatnie pięć cyfr takiego konta to identyfikator klienta, który jest niezbędny do rozliczeń tzw. masowych płatności. Jest to narzędzie bankowe, za pomocą którego automatycznie rozliczane są należności z zapłatą dokonywaną przez odbiorcę naszych usług (zaopatrzenie w wodę, odprowadzanie i oczyszczanie ścieków).
Takie nowoczesne rozwiązania znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę jednocześnie obniżając koszty. Są one stosowane w firmach świadczących usługi dla dużej ilości odbiorców.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry