W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/04/10

Koło Szalonych Naukowców odwiedziło naszą spółkę.

W ramach projektu Koła Szalonych Naukowców w dniu 05.04.2017 roku odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie. Było to 35 osób ze szkolnego koła zainteresowań z klas II-VI.

W marcu głównym tematem jakim zajmowało się Koło była woda. Młodzi naukowcy mieli okazję zwiedzić Stację Uzdatniania Wody nr 1, gdzie zapoznali się z procesem produkcji wody, aby mogła ona być zdatna do picia. Uczniowie dowiedzieli się krok po kroku o procesie pozyskiwania wody, jej uzdatniania oraz dostarczania do naszych domów.

Następnie wycieczka udała się na Oczyszczalnię Ścieków. Mali odkrywcy mogli dowiedzieć się jak przebiega proces odprowadzania i oczyszczania ścieków. Na zakończenie każdy z uczniów otrzymał mały upominek przygotowany przez Spółkę.  

Odwiedziny i spotkanie z pracownikami naszego przedsiębiorstwa zostały udokumentowane na zdjęciach.

Koło Szalonych Naukowców w PWiK

Koło Szalonych Naukowców w PWiK

Koło Szalonych Naukowców w PWiK

Koło Szalonych Naukowców w PWiK

Koło Szalonych Naukowców w PWiK

Koło Szalonych Naukowców w PWiK

Koło Szalonych Naukowców w PWiK

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry