W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2013/11/21

PWiK na Mistrzostwach Polski w Trójboju siłowym

23-24 listopada 2013 roku w Mińsku Mazowieckim zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów w Trójboju Siłowym oraz Mistrzostwa Polski Seniorów w Trójboju Siłowym. PWiK jest jednym z partnerów imprezy. Zawody są eliminacjami dla polskiej kadry siłaczy do mających się odbyć w roku 2014: Mistrzostw Europy Juniorów w Trójboju Siłowym (St. Petersburg, Rosja) oraz Mistrzostw Europy (Open w Trójboju Siłowym) (Sofia, Bułgaria). Dynamicznie rozwijający się trójbój siłowy wśród odbiorców doskonale rywalizuje z popularnymi i modnymi sportami esktremalnymi. Podczas wyczerpujących zmagań zarówno kibice jak i zawodnicy będą mogli ugasić swoje pragnienie wyjątkowymi i smacznymi koktajlami na bazie wody z mińskich kranów, a także spróbować swoich sił na ergometrze wioślarskim. Znana i lubiana przez mieszkańców Strefa Smaku będzie obecna przez całe dwa dni zawodów.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry