W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/04/19

„Odpowiedzialni za wodę odpowiedzialni za życie”

Po serii zajęć edukacyjnych na terenie miasta przyszedł czas na prezentację programu w sąsiednich miejscowościach. Tym razem przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mińsku Mazowieckim mieli przyjemność gościć w miejscowości Mistów w gminie Jakubów. W tamtejszej szkole podstawowej przeprowadzone zostały zajęcia edukacyjne z cyklu „Odpowiedzialni za wodę odpowiedzialni za życie”. W zajęciach udział wzięło około 100 uczniów. Dzieci dowiedziały się jak ważną częścią życia człowieka jest woda. Szczególna uwaga zwrócona została na to. czego nie powinniśmy wrzucać do kanalizacji sanitarnej. Wszyscy uczestnicy z ogromną pasją brali udział w zajęciach i konkursie przygotowanym na zakończenie warsztatów. Uczniowie mieli okazję spotkać się z maskotką naszej spółki - Głębinkiem, z którym każdy uczestnik przybił zwyczajową „piątkę”. Wszyscy, którzy wzięli udział w zajęciach, zostali na ich zakończenie, obdarowani drobnym gadżetem.

Eko edukacja w Mistowie

Eko edukacja w Mistowie

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry