W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/04/27

Naturalny środek do uprawy roślin dostępny w PWiK.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim posiada w swojej ofercie środek wspomagający uprawę roślin w rolnictwie pod nazwą „Agrovit”. Jest to skuteczny i wyselekcjonowany środek nawozowy, źródło materii organicznej polepszającej właściwości gleby. Dostarcza roślinom duże dawki fosforu, wapnia, azotu i magnezu niezbędne do intensywnego rozwoju. Środek ten posiada zezwolenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Środek wytwarzany jest na terenie Oczyszczalni Ścieków w Mińsku Mazowieckim przy ul. Aureliusza Chróścielewskiego 1B.

Kontakt:
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Mireckiego 20
tel. (25) 759 39 19, 607 822 388, 536 200 007
e-mail: oczyszczalnia@pwikminsk.pl

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry