W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/05/02

Kącik dla dzieci W Biurze Obsługi Klienta.

Już od kilku lat przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim prowadzą zajęcia edukacyjne z cyklu „Odpowiedzialni za wodę odpowiedzialni za życie” w szkołach podstawowych w mieście oraz powiecie. Od ponad pół roku wprowadzony został także autorski program dla przedszkoli, który wraz z maskotką Spółki – Głębinkiem, cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych mińszczan. Dzieci dowiadują się na zajęciach jak ważną częścią życia człowieka jest woda oraz czego nie powinno się wrzucać do kanalizacji sanitarnej. 

Firma nie zapomina także o najmłodszych odwiedzających Spółkę. Od kilku dni w Biurze Obsługi Klienta dostępny jest kącik dla dzieci. Został on tak usytuowany aby rodzice w czasie załatwiania spraw mieli swoje pociechy cały czas na oku. Niewielkich rozmiarów kącik wyposażony jest w kolorowy stolik i dwa krzesełka oraz zabawki. Mamy nadzieję, że atrakcje jakimi dysponuje kącik pozwolą skutecznie zająć uwagę maluchów podczas gdy rodzice czy opiekunowie spokojnie i sprawnie załatwią swoje sprawy.

Kącik zabaw PWiK

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry