W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/06/03

Gościliśmy uczniów z Białobrzegów.

W ramach prowadzonego programu edukacyjnego z zakresu uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim odwiedziła grupa uczniów drugiej klasy szkoły podstawowej z Białobrzegów.

Nowoczesne obiekty, prowadzone inwestycje, autorskie programy edukacyjne i odpowiednia komunikacja sprawiają, iż nasza Spółka stała się popularnym kierunkiem edukacyjnym dla szkół z wielu miejscowości, położonych nawet w znacznej odległości od Mińska Mazowieckiego.

Dzieci ze szkoły podstawowej w Białobrzegach odwiedzili najpierw Stację Uzdatniania Wody nr 1 , gdzie zapoznali się z procesem produkcji wody zdatnej do picia. Uczniowie dowiedzieli się krok po kroku o procesie pozyskiwania wody, jej uzdatniania oraz dostarczania do naszych domów. Następnym punktem była wizyta na Oczyszczalni Ścieków gdzie najmłodsi dowiedzieli się jak wyglądają etapy oczyszczania ścieków zanim trafią one do rzeki Srebrnej.

Na zakończenie każdy z uczniów otrzymał mały upominek przygotowany przez Spółkę.

Wycieczka z Białobrzegów PWiK Mińsk Mazowiecki

Wycieczka z Białobrzegów PWiK Mińsk Mazowiecki

Wycieczka z Białobrzegów PWiK Mińsk Mazowiecki

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry