W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/06/20

Uczniowie ze SP nr 6 na Oczyszczalni Ścieków.

W ramach prowadzonego programu edukacyjnego z zakresu uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. odwiedziła grupa uczniów drugiej i trzeciej klasy szkoły podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim.

Nowoczesne obiekty, prowadzone inwestycje, autorskie programy edukacyjne i odpowiednia komunikacja sprawiają, iż nasza Spółka cieszy dużą popularnością, także wśród najmłodszych mieszkańców miasta.

Dzieci ze szkoły podstawowej nr 6 odwiedziły Oczyszczalnię Ścieków przy ulicy Aureliusza Chróścielewskiego. Najmłodsi dowiedzieli się jak wyglądają etapy oczyszczania ścieków zanim trafią one do rzeki Srebrnej. Oprowadzanie po obiekcie odbywało się w formie aktywnej pogadanki, prowadzonej przez kierownika oczyszczalni, podczas której dzieci odpowiadały na szereg pytań.
Na zakończenie każdy z uczniów otrzymał mały upominek przygotowany przez Spółkę.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry