W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/07/10

Wyjaśnienia dotyczące aktualnej jakości wody.

W związku z otrzymaniem od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mińsku Mazowieckim informacji o przekroczeniu parametrów wody w dwóch budynkach wielorodzinnych na terenie miasta Prezes PWiK Pan Bernard Krekora przekazał pismo wyjaśniające do Burmistrza Miasta Pana Marcina Jakubowskiego, jednocześnie dementując pojawiające się w internecie informacje na ten temat. W załączonych na dole plikach możecie Państwo znaleźć wyniki badań oraz aktualny raport na temat jakości wody w Mińsku Mazowieckim.

Pismo wyjasniejace do burmistrza - bez danych.jpg

Pismo wyjaśniające do Pana Burmistrza (kliknij tu>>>)

Sprawozdania z badań mikrobiologicznych (kliknij tu>>>)

Raport jakości wody w 2 kwartale 2017 roku (kliknij tu>>>)

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry