W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/07/19

Zmarł Stanisław Koć

 

Zmarł Stanisław Koć

Z przykrością informujemy, iż 18 lipca 2017 roku zmarł Pan Stanisław Koć, wieloletni dyrektor i prezes mińskich wodociągów (1977-1998).

Nasze myśli są z rodziną i najbliższymi pogrążonymi w żałobie.

Pan Stanisław Koć swoją pracą objął zagadnienia gospodarki wodno-ściekowej miasta Mińsk Mazowiecki dając możliwości jego rozwoju. W tym czasie zostały wybudowane i dostosowane do potrzeb mieszkańców nowe obiekty w obszarze zasilania w wodę i oczyszczania ścieków. Wybudowane zostały również dziesiątki kilometrów sieci wodociągowo-kanalizacyjnych, które zapewniły mieszkańcom powszechny dostęp do bieżącej wody i miejskiej kanalizacji sanitarnej.

Nigdy nie bał się wyzwań, był profesjonalistą a także potrafił wspaniale motywować innych do pracy.

Był z nami w trakcie obchodów jubileuszu 25 lat funkcjonowania Spółki w maju 2017 roku.

Zawsze będziemy wspominać Pana Stanisława Kocia z wielkim szacunkiem.

 

Zarząd i Pracownicy

Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry