W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/07/20

Mińsk walczy o podwórko talentów Nivea.

Walczymy o podwórko talentów Nivea na terenie SP6 w Mińsku Mazowieckim. Wygrywa 20 lokalizacji, które uzyskają najwięcej głosów. Niestety w chwili obecnej zajmujemy 21 miejsce. 

W związku z powyższym już w najbliższą sobotę najbardziej zaangażowani nauczyciele i rodzice wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną, Fundacją EBU, firmą Eskulapa, portalem Wirtualny Mińsk Mazowiecki, przy wsparciu Urzędu Miasta organizują akcję mającą na celu zachęcenie mieszkańców do klikania i zebranie jak największej liczby głosów. Szczegóły na plakacie.

Zostały dwa tygodnie rywalizacji, dlatego cały czas jest szansa na spełnienie marzeń wielu dzieci.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry