W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/07/26

Rolkoteka ze Strefą Smaku.

W sobotę 22 lipca 2017 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim odbyła się Rolkoteka czyli dyskoteka na rolkach.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży – gry i zabawy, taneczno-rolkowe konkurencje oraz konkurs na najlepsze przebranie. Wszystko odbywało się w fantastycznej atmosferze przy rytmach nowoczesnej muzyki.

Wszyscy uczestnicy imprezy, podczas intensywnej jazdy na rolkach, mogli ugasić pragnienie zatrzymując się przy Strefie Smaku przygotowanej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Przy stoisku czekały na wszystkich dwa koktajle owocowe oraz czysta woda z kranu, a także gadżety oraz materiały informacyjne Spółki.  

Rolkoteka - Strefa Smaku PWiK

Rolkoteka - Strefa Smaku PWiK

Rolkoteka - Strefa Smaku PWiK

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry