W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/08/04

Informacja dla mieszkańców okolic ulicy Dąbrówki

Szanowni Państwo,

Mieszkańcy miasta w sąsiedztwie ul. Dąbrówki,

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z inwestycją miejską prowadzoną przez Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki dotyczącą przebudowy ul. Dąbrówki mogą nastąpić przerwy w dostawie wody w rejonie prowadzonych prac. W ciągu ostatnich dwóch dni wystąpiły dwie awarie wodociągowe, które zostały natychmiast usunięte po otrzymaniu zgłoszenia. Każda kolejna awaria na wodociągu będzie niezwłocznie usuwana przez pracowników Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w celu jak najszybszego przywrócenia dostaw wody do odbiorców. Informujemy również, że Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapewni dostęp do wody z beczkowozu oraz dostarczy woreczki z wodą pitną aby zmniejszyć uciążliwość braku wody podczas awarii.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry