W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/08/06

Strefa Smaku na Pikniku Czytelniczym.

Miejska Biblioteka Publiczna 30 lipca br. zorganizowała Piknik Czytelniczy. Gościem specjalnym tegorocznej imprezy była Katarzyna Puzyńska. Autorka słynnej serii o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Od "Motylka" po "Czarne narcyzy", wszystkie części sagi, to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji książek Puzyńskiej sprzedano do ponad dwudziestu krajów.
Oprócz animacji detektywistycznych, na dzieci i ich rodziców czekały jeszcze warsztaty z Akademią Komputrilo, zabawy integracyjne z wolontariuszami Fundacji EBU, a także bookcrossing, kiermasz taniej książki, kącik prasowy.
Na pikniku jedną z ulubionych atrakcji była także strefa smaku. Wszyscy przybyli mogli skosztować znanych i lubianych koktajli przygotowanych jak zawsze na bazie wody płynącej z mińskich kranów oraz naturalnych składników. Do wyboru były dwa koktajle owocowe oraz czysta woda. Zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. spółki czy o prowadzonych inwestycjach. Dzieci, które odwiedziły nasze stoisko otrzymały kolorowe opaski na rękę „Piję wodę z kranu”.

 Piknik czytelniczy 2017

Piknik czytelniczy 2017

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry