W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/08/22

Informacje dla mieszkańców o prowadzonych inwestycjach.

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim przystępuje do realizacji inwestycji na terenie miasta Mińsk Mazowiecki. W ramach inwestycji zostaną zrealizowane:

- ul. Mleczarskiej - budowa dwóch odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w drogach dojazdowych do nieruchomości prywatnych,

- ul. Warszawskiej (teren dawnego poligonu wojskowego) - budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej dla potrzeb socjalnego osiedla mieszkaniowego.

- ul. Małopolskiej (na odcinku od ul. Nowy Świat do ul. Świętokrzyskiej) -

- ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego (na odcinku od ul. od ul. Tartacznej do ul. Granicznej) - przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej.

Wszystkich mieszkańców zainteresowanych wykonaniem przyłączy do swoich nieruchomości informujemy, że warunkiem przyłączenia posesji do sieci jest wykonanie na koszt przyszłego Odbiorcy dokumentacji technicznej przyłączy. Zapraszamy do kontaktu.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry