W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/09/12

Strefa Smaku na niedzielnych imprezach

W niedzielę 10 września br. przed południem, przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim gościli już po raz czwarty na coraz popularniejszym zlocie pojazdów zabytkowych w Mińsku Mazowieckim „Warkot”. Była to już VII edycja tej niepowtarzalnej imprezy. Po południu przedstawiciele Firmy wzięli udział w Mszy Św. oraz Festynie w Starej Niedziałce z okazji oddania nowej drogi gminnej. Z tej także okazji, dla uatrakcyjnienia imprezy, organizatorzy zaprosili do udziału w niej mińskie wodociągi.
Wszyscy odwiedzający stoisko Firmy na Warkocie oraz Festynie w Starej Niedziałce mogli zasięgnąć informacji na temat Spółki oraz świadczonych usług, a także otrzymać wyjątkowe gadżety. Na odwiedzających czekała znana i lubiana strefa smaku, która była jednak nowym doświadczeniem dla mieszkańców Starej Niedziałki , którzy z czasem coraz chętniej sięgali po kubek orzeźwiającego koktajlu przygotowanego na bazie wody z mińskich kranów.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry