W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/09/12

Mińska Strefa Smaku w Warszawie

W sobotę 9 września br. przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim gościli na imprezie plenerowej na warszawskim Polu Mokotowskim pt. „Europa zmienia metropolię warszawską 2017”, podczas której instytucje działające na terenie m.st. Warszawy oraz gmin i powiatów zlokalizowanych niedaleko stolicy prezentowały wybrane projekty, dofinansowane z funduszy europejskich, a także inne działania realizowane w swoim obszarze.

Wszyscy odwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnych usług informacyjnych oraz doradczych, a także wziąć udział w grach i konkursach z wieloma nagrodami. Na uczestników czekały atrakcje przygotowane przez miasto Mińsk Mazowiecki oraz Wodociągi, w tym znana i lubiana strefa smaku, która bardzo przypadła do gustu Warszawiakom. Mińska woda w woreczkach ze słomką oraz w postaci napojów owocowych cieszyła się niezwykłą popularnością.

PWiK na Polach Mokotowskich Warszawa

PWiK na Polach Mokotowskich Warszawa

PWiK na Polach Mokotowskich Warszawa

PWiK na Polach Mokotowskich Warszawa

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry