W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/10/24

Kolejna wycieczka do Oczyszczalni Ścieków.

W dniu 21 października 2017 r. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim odwiedziła grupa słuchaczy szkoły policealnej w zawodzie technik bhp z Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego.

Wycieczka została zorganizowana w ramach prowadzonego programu edukacyjnego z zakresu uzdatniania wody i oczyszczania ścieków.

Nowoczesne obiekty, prowadzone inwestycje, autorskie programy edukacyjne i odpowiednia komunikacja sprawiają, że nasza Spółka stała się popularnym kierunkiem edukacyjnym dla szkół z wielu miejscowości, położonych nawet w znacznej odległości od Mińska Mazowieckiego.

Podczas wizyty w Oczyszczalni Ścieków słuchacze dowiedzieli się jak wyglądają etapy oczyszczania ścieków zanim trafią one do rzeki Srebrnej. Po obiektach mińskiej oczyszczalni gości oprowadził Lech Bartnicki – kierownik obiektu.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry