W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2017/11/08

Strefa Smaku na Bladecross.

W dniu 4 listopada 2017 r. na terenie boisk wielofunkcyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim odbyła się V edycja Mazowieckiej Ligii Bladecross. W zawodach wzięło udział 144 zawodników z całego województwa mazowieckiego, z klubów: Rolkowy Mińsk, Rollschool, I Love Rolki, UKS Wilki Otwock, STH Siedlce oraz RollNRoll Siedlce. Ścigano się w 11 kategoriach wiekowych.

Była to kolejna szansa dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. aby promować picie wody z kranu. Wszyscy uczestnicy imprezy mogli ugasić pragnienie po intensywnej jeździe na rolkach. Na stoisku Strefy Smaku czekały koktajle owocowe, czysta woda z kranu oraz gadżety i materiały informacyjne Spółki. Bladecross to wyczynowa jazda na rolkach. W duchu zasady fair play zawodnicy rywalizują na wymagającym zwinności, szybkości oraz skoczności torze z przeszkodami. Zawodom towarzyszyła dobra zabawa oraz chęć pokonywania własnych granic.

   PWiK Strefa Smaku na Bladecross       PWiK Strefa Smaku na Bladecross 

 

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry