W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/02/13

I etap konkursu na maskotkę rozstrzygnięty.

W dniu 7 lutego 2014 roku zakończył się I etap kwalifikowania prac w konkursie rysunkowym dla dzieci na stworzenie wzoru maskotki Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim do etapu finałowego. Na konkurs w terminie do dnia 30 stycznia 2014 roku wpłynęło 41 prac.

Dokonując oceny prac konkursowych Komisja kierowała się następującymi kryteriami:

• Zgodność z tematem

• Jasność przekazu

• Estetyka wykonania

W wyniku dyskusji zakwalifikowano 10 prac do II etapu tj: Leny Jurek, Kingi Jakubowskiej, Joanny Jackiewicz, Marty Lubienieckiej, Hanny Maika, Nikodema Komorowskiego, Oskara Wieczorka, Kornela Czarnota, Patrycji Piotrkowicz, Natalii Trąbińskiej

Wszystkie prace można obejrzeć klikając w poniższy link

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry