W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/02/27

Wyłoniliśmy zwycięzce w konkursie na stworzenie wzoru maskotki PWiK

W dniu 21 lutego 2014 roku zakończył się etap finałowy w konkursie rysunkowym dla dzieci na stworzenie wzoru maskotki Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim.
Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pani Ilony Skwiecińskiej dokonała oceny prac konkursowych zgodnie z kryteriami konkursu (zgodność z tematem, jasność przekazu, estetyka wykonania). Do wcześniejszego etapu finałowego zakwalifikowanych zostało 10 prac, z których wybrana została finałowa trójka. Komisja przyznała nagrody następującym uczestnikom:
I miejsce- Patrycji Piotrkowicz
II miejsce- Lenie Jurek
III miejsce- Marcie Lubienieckiej
Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za liczne uczestnictwo. Zwycięską pracę prezentujemy w załaczeniu 

Wszystkie prace można obejrzeć klikając w poniższy link

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry