W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/02/26

Opłaty za wodę i ścieki bez zmian

Mamy miłą niespodziankę dla mieszkańców Mińska Mazowieckiego. Na sesji Rady Miejskiej z dn. 27 stycznia 2014 r. zdecydowano, w oparciu  o ustawę z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. z 2006 r.. nr 123 poz.858), że taryfy opłat za wodę i ścieki pozostaną na obecnym poziomie.
W projekcie uchwały dotyczącej stawek za wodę i odprowadzanie ścieków zaproponowano stawki identyczne, jak ubiegłych trzech latach. Oznacza to, że za jeden metr sześcienny wody trzeba zapłacić 3,45 zł netto, za taką samą ilość odprowadzonych ścieków 3,88 zł netto. Uchwała wejdzie w życie z dniem 1 marca 2014 r.
W załączonym pliku znajdują się szczegółowe dane dotyczące decyzji Rady Miasta.

kliknij tu

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry