W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/03/13

Umowy z mieszkańcami osiedla socjalnego.

Od 1 marca 2018 r. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rozpoczęło inicjatywę zawierania umów na dostawę wody z mieszkańcami nowo powstałego osiedla socjalnego znajdującego się przy ul. ppłk Mariana Skrzyneckiego w Mińsku Mazowieckim. 

Pracownicy Biura Obsługi Klienta na dzień 13 marca 2018 r. zawarli 24 umowy, z czego obustronnie podpisanych zostało 21 dokumentów. Wraz zawarciem umowy przez klienta, na miejsce niezwłocznie udają się pracownicy Spółki z Działu Utrzymania Sieci, w celu kontroli urządzenia pomiarowego, jego pokontrolnego odbioru oraz zaplombowania. Wszystkie działania mają na celu zapewnienie nowym klientom zabezpieczenia wodomierzy przed osobami nieupoważnionymi. 

Zapraszamy wszystkich pozostałych mieszkańców do przybycia do siedziby Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim w celu podpisania umowy. 

Liczniki osiedle socjalne

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry